HandWallet.com on pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele.

HandWallet-i kuluhalduri rakendus:
Andmed salvestatakse ainult kasutaja seadmesse. HandWallet ei kogu isikuandmeid ega oma isikuandmetele juurdepääsu.
Kasutaja vastutab oma andmete varundamise eest.
Kasutaja saab (kuid ei pea) oma andmeid sünkroonida oma personaalsesse Dropbox-i, Google Drive-i ja muude pilvedega. HandWallet-il ei ole ka nendele andmetele juurdepääsu.
Kui palute HandWallet-i ühendada oma panga või krediitkaardiettevõttega, luuakse ühendus otse teie seadmest andmepakkujaga, ilma HandWallet-i servereid läbimata.
HandWallet kasutab "Google Analytics-it", et koguda rakenduse kasutamise kohta üldist statistikat.

HandWallet-i rakendus on pühendunud teie isikuandmete turvalisuse kaitsmisele. Soovitame oma kasutajatel rakenduse käivitamisel salasõna määrata. Salasõna (nagu mis tahes muud andmed) salvestatakse ainult seadmesse.

HandWallet-i sait:
Saate külastada enamikke meie saidi lehti, ilma et peaksite meile enda kohta teavet andma. Kuid mõnikord vajame teavet teie soovitud teenuste osutamiseks ja see privaatsusavaldus selgitab andmete kogumist ja kasutamist selliste olukordade puhul.

HandWallet.com käivitab esitamisvormi, kus küsime külastajatelt nende e-posti aadressi. Seda meiliaadressi, mille saame külastajatelt ei müüda ega jagata mis tahes kolmandale osapoolele. Kogu kogutud teavet kasutatakse ainult ettevõttesiseseks otstarbeks.

HandWallet.com kogub ka teie arvuti riist- ja tarkvara kohta teatud teavet. See teave võib hõlmata järgmist: teie IP-aadress, brauseri tüüp, operatsioonisüsteem, domeeninimi, juurdepääsuajad ja viitavate veebisaitide aadressid. Seda teavet kasutatakse teenuse toimimiseks, teenuse kvaliteedi säilitamiseks ja üldise statistika koostamiseks teenuse kasutamise kohta HandWallet.com-is. Need andmed ei ole mitte kunagi isikuandmetega seotud.
HandWallet.com samuti kogub teavet selle kohta, milliseid lehti meie kliendid külastavad HandWallet.com-is. Ka selle saidi külastusandmed ei ole mitte kunagi isikuandmetega seotud.

HandWallet.com on pühendunud teie isikuandmete turvalisuse kaitsmisele. Kasutame mitmesuguseid turvatehnoloogiaid ja protseduure, et aidata kaitsta teie isikuandmeid volitamata juurdepääsu, kasutamise või avalikustamise eest.

Kui teil on selle privaatsusavalduse kohta küsimusi, võite meiega ühendust võtta support.