Aukštųjų Mokyklų StudentaiHandWallet yra plačiai naudojama daugelio aukštųjų mokyklų studentų kurie tvarko savo asmeninius "kišenpinigius" arba turi papildomus darbus. Parsisiuntę ir įsidiegę aplikaciją studentai yra patenkinti aiškia ir lengvai naudojama programos aplinka ir galimybėmis susikurti asmenines kategorijas.

Universiteto StudentaiHandWallet programinė įranga yra populiariausia tarp tų studentų, kurie turi tvarkytis su "ribotais" biudžetais turi laikytis griežto savo išlaidų ir pajamų rėžimo. Tūkstančiai studentų visame pasaulyje jau parsisiuntė Hand Wallet aplikaciją ir reguliariai ja naudojasi keldami savo duomenis, Mes kas mėnesį gauname daugybę laiškų ir atsiliepimų iš studentų, reikalajaunčių specialių modifikacijų ir plėtinių, reikalingų vedant studentišką gyvenimo būdą, tokių kaip apmokėjimai už bendrus kambarius, mokėjimai už studijas Universitete, stipendijos, nuolaidos ir pan.

Šeimos

Poreikis taupyti ir sumaniai tvarkyti šeimos finansu šiais laikais yra daug svarbesnės nei kada nors ankščiau. Tampa aišku, jog vidutinės šeimos finansų planavimas yra kompleksinis ir iš esmės nesiskiria nuo verslo valdymo: šeima įvairiems reikalams patiria pastovias ir progines išlaidas, o taip pat iš keletos šaltinių gauna pastovias ir nepastovias pajamas. Reikalai tampa dar labiau komplikuoti, kuomet šeima turi keletą banko sąskaitų ir kelias kreditines korteles, o pajamos ir išlaidos yra vykdomos visų šeimos narių. Tūkstančiai šeimų jau pasirinko Hand Wallet kaip pagrindinę šeimo finansinių reikalų tvarkymo programinę įrangą. Jau po trumpo naudojimosi, daugybė žmonių pateikia atsiliepimus, jog jie jau pagerino savo finansinius rodiklius, lengviau valdo savo turimas sąskaitas bankuose, atranda klaidų savo išlaidose ir neigiamai nenustemba pamatę savo kreditinės sąskaitos likutį. Jie dabar gali išvengti arba sumažinti sąskaitos perviršį ir daugiau skirti dėmesio toms sritims, kurios "suvartoja" didžiausią biudžeto dalį".

Keliautojai ar emigrantaiHandWallet Pro yra nepakeičiamas įrankis keliautojams ir tiems, kurie daug laiko praleidžia užsienyje. Naudojantis HandWallet galima sužinoti visą išlaidų sumą, kurią išleidote nuomai, maistui ar įėjimui į mokamus objektus, net ir jei keliauajte iš vienos valstybės į kitą. Visas savo išlaidas galite sekti Doleriais nesirūpindami dėl valiutos konvertavimo kursų ir kas svarbiausia, jums nereikės prisiminti prisiminti koks buvo valiutos kursas konkrečią kelionės dieną. Jei į kelionę kartu vyksta keletas asmenų, visos išlaidos tarp keliautojų gali būti apskaičiuotos HandWallet Pro pagalba.

Dirbantys pagal individualią veiklą ar smulkaus verslo savininkai

Dirbantiems vykdant individualią veiklą ar turintiems smulkų verslą HandWallet aplikacija yra naudinga keliais aspektais, pradedant tam tikrų specifinių verslo veiklų priežiūra ir baigiant pilnu verslo išlaidų ir pajamų tvarkymu. Naudojantis HandWallet yra įmanoma nustatyti kokiomis kainomis buvo nupirktos prekės ir kam tiksliai ir už kiek jos buvo parduotos. Yra galimybė palyginti kainas, kurios pateiktos skirtingomis valiutomis ir pasirinkti tinkamiausią perkamų prekių variantą. Tikėtinas pinigų srautas gali būti žinomas iš anksto ir priklausomai nuo šios informacijos, gali būti planuojami pavėluoti mokėjimai. HandWallet atskleidžia kokios yra jūsų pagrindinės pajamos ir išlaidos per tam tikrą laiko tarpą. HandWallet parodo, kada yra naudinga pervesti pinigus iš sąskaitos į sąskaitą ir kada naudingiau paimti paskolą bei kaip visa tai suplanuoti. Kiekvienam renginiui yra galimybė naudoti įvairius parametrus tokius kaip susidomėjimo lygis, mokėjimų skaičius, ryšio procentas ir pan. ir tokiu būdu atrasti tinkamiausią mokėjimo variantą. Svarbiausia - visi verslo duomenys, kuriuos pasirinkote įkelti į sistemą yra visuomet su jumis jūsų delniniame kompiuteryje - jūsų verslo vietoje, namuose, derybose su importuotoju ir jums esant užsienyje testuojant naujus produktus.

Didelės Kompanijos

HandWallet Business suteikia puikią išeitį kompanijos atstovams, esantiems komandiruotėje užsienyje. HandWallet programa puikiai pasitarnauja pildant komandiruotės ataskaitas mokestiniais tikslais: keliautojas suveda visas išlaidas realiu laiku jas pagal visas taisykles priskirdamas prie tinkamos kategorijos. Kiekvienu metu jis gali sužinoti kiek ir kam išleido bei gali atnaujinti informaciją kompiuteryje ar pateikti įmonės buhalteriui visu komandiruotės laikotarpiu. HandWallet Business leižia jums mėgautis visais jo jaunesniųjų brolių privalumais ir papildomai kiekvienu atveju leidžia įterpti kvito ar autorizacijos numerius, sąskaitos ir mokesčių procentą (jei reikalinga). Bendrovės atstovas turėdamas HandWallet, vis dar būdamas svetur gali įvesti išlaidas užsienio valiuta, o rezultatą matyti Doleriais ar Eurais! Maža to, jis gali matyti vietine valiuta patirtas išlaidas ir pajamas Doleriais arba Eurais ir tokiu būdu daug lengviau palyginti kainas.