HandWallet.com yra įsipareigojęs saugoti jūsų privatumą.

HandWallet Išlaidų Tvarkymo aplikacija:
Duomenys saugomi tik vartotojo įrenginyje, HandWallet nerenka jokios asmeninės informacijos ir prie jos neturi prieigos.
Vartotojas yra pats atsakingas už savo duomenų atsargines kopijas.
Vartotojas gali (bet neprivalo) sinchronizuoti duomenis su savo asmenine Dropbox, Google Drive ir kitomis paskyromis. HandWallet taip pat neturi prieigos prie šių duomenų.
jei jūs paprašysite prijungti HandWallet prie savo banko ar kreditinės kortelės bendrovės, tai tokia sąveika vyksta tiesiogiai tarp jūsų įrenginio ir duomenų teikėjo aplenkiant HandWallet serverius.
HandWallet naudoja "Google Analytics" dėl bendrų statistinių duomenų, susijusių su aplikacijos naudojimu, rinkimo. Šie duomenys yra niekaip nesusieti su asmenine informacija.

HandWallet aplikacija yra įsipareigojusi užtikrinti saugumą apsaugant jūsų asmeninę informaciją. Mes rekomenduojame savo vartotojams susikurti slaptažodį vos tik pradėjus naudotis aplikacija. Slaptažodis (kaip ir bet kokie kiti duomenys) yra saugomi tik įrenginyje.

HandWallet tinklapis:
Mūsų tinklapyje galite apsilankyti daugelyje sričių nepateikdami apie save jokios informacijos. Tačiau kartais, norėdami užtikrinti paslaugų tiekimą, mums reikalinga informacija ir ši privatumo deklaracija paaiškina duomenų rinkimą ir naudojimą šiose situacijose.

HandWallet.com veikia pateikimo forma kurioje savo lankytojų prašome nurodyti elektroninio pašto adresą. Šis iš lankytojų gautas elektroninio pašto adresas nebus parduotas ar pasidalintas su jokia trečiąja šalimi. Visa gauta informacija yra naudojama tik vidiniais tikslais.

HandWallet.com taip pat renka tam tikrą informaciją apie jūsų kompiuterio techninę ir programinę įrangą. Ši informacija gali apimti: jūsų IP adresą, naršyklės tipą, operacinę sistemą, domeno pavadinimą, priegos laiką ir jus nukreipusios svetainės pavadinimą. Ši informacija yra naudojima vykdant paslaugų tiekimą bei norint užtikrinti paslaugų kokybę, o taip pat pateikiant bendrą HandWallet.com naudojimo statistiką. Ši informacija niekados nesiejamas su asmenine jūsų informacija.
HandWallet.com taip pat renka informaciją apie tai, kokius puslapius mūsų klientai lanko HandWallet.com svetainėje. Svetainės lankymosi duomenys yra taip pat niekados nesusiejami su asmenine informacija.

HandWallet.com yra įsipareigojęs užgarantuoti saugumą apsaugant jūsų asmeninius duomenis. Mes naudojame gausybę saugumo technologijų ir procedūrų, kurios padeda apsaugoti jūsų asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar atskleidimo.

Jei turite daugiau klausimų apie šią privatumo deklaraciją, galite susiekti su mūsų pagalba.