licealiściHandWallet używany jest przez wielu uczniów szkół średnich, którzy gospodarują swoim "kieszonkowym" lub pracują w wolnym czasie. Uczniowie, którzy pobrali i używają nasz program są zachwyceni przejrzystym i łatwym w obsłudze interfejsem oraz możliwością wprowadzenia własnych kategorii.

studenciOprogramowanie HandWallet jest najbardziej popularne wśród studentów, którzy zmuszeni są "zacisnąć pasa" i twardą ręką trzymać przychody i wydatki. Tysiące studentów z całego świata już pobrało Hand Wallet i regularnie wprowadza do niego dane. Co miesiąc otrzymujemy wiele listów od studentów, którzy proszą o specjalne modyfikacje i dodatki, które odzwierciedlą studencki styl życia, wspólne pokoje, opłaty za naukę, stypendia, zniżki, itd.

rodziny

Oszczędność oraz rozsądna gospodarka rodzinnymi finansami jest dzisiaj dużo ważniejsza niż kiedykolwiek indziej. Coraz wyraźniej widać, że zarządzanie finansami przeciętnej rodziny nie jest łatwe i nie różni się zasadniczo od zarządzania firmą: rodzina ma różnorodne wydatki stałe i sporadyczne oraz przychody stałe i sporadyczne z różnych źródeł. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, ponieważ każda rodzina posiada kilka kont bankowych oraz kilka kart płatniczych, a przychody i wydatki dotyczą wszystkich członków rodziny. Tysiące rodzin już wybrało HandWallet jako główny program do zarządzania rodzinnymi finansami. Juz po krótkim okresie użytkowania programu, wiele osób stwierdziło, że udało im się polepszyć swoje wyniki finansowe, mają lepszą kontrolę nad kontami bankowymi, wykrywają błędy w debetach i nie są już niemile zaskoczeni obciążeniem rachunku przez karty płatnicze. Rodziny są w stanie uniknąć lub zmniejszyć debet oraz mają zwiększoną możliwość skupienia się na pozycjach, które "pochłaniają" budżet.

Podróżnicy i ci którzy pozostają za granicąHandWallet Pro, to niezastąpione narzędzie dla osób podróżujących oraz osób przebywających zagranicą. HandWallet jest w stanie pokazać w każdym momencie łączną opłatę za zakwaterowanie, żywność i wstęp na obiekty, nawet podczas podróży z jednego kraju do drugiego. Wszystkie wydatki można śledzić w złotówkach, bez potrzeby przeliczania kursu obcej waluty i bez potrzeby pamiętania, jaki był kurs w danym momencie podróży. Jeśli kilka osób wybrało się na wspólną wycieczkę, całej księgowości pomiędzy uczestnikami można dokonać za pomocą HandWallet Pro.

Samozatrudnieni pracownicy i właściciele małych biznesów

Osoby prowadzące samodzielną działalność gospodarczą i właściciele małych firm odnoszą korzyści z HandWallet na wielu płaszczyznach, od nadzoru nad pewnymi charakterystycznymi aspektami firmy po pełne zarządzanie wydatkami i przychodami. Za pomocą HandWallet można sprawdzić w każdym momencie za jaką cenę zakupiono lub sprzedano towar w przeszłości i kto dokonał zakupu bądź sprzedaży. Można porównać ceny przedstawione w różny walutach oraz wybrać dogodną opcję jeśli istnieją różne możliwości zakupu. Można dowiedzieć się z góry, jaki będzie oczekiwany przepływ gotówki i według tego zaplanować płatności opóźnione. HandWallet pokazuje, co stanowi główny przychód w danym okresie i na co idą główne wydatki. HandWallet pokazuje kiedy warto przelać pieniądze z konta na konto, kiedy opłaca się wziąć pożyczkę oraz jak rozłożyć harmonogram zwrotu. Można ustawiać różne parametry dla każdego wydarzenia, na przykład: stopę procentową, ilość rat, zawartość procentową, itp., i w ten sposób znaleźć najdogodniejszą formę płatności. A co najważniejsze, dane finansowe, które zostały wprowadzone do systemu są z tobą w każdym miejscu na komputerze palm - w firmie, w domu, podczas negocjacji z importerem oraz podczas pobytu zagranicą, kiedy sprawdzasz nowe produkty.

Duże firmy

HandWallet Business zapewnia kompletne rozwiązanie przedstawicielowi firmy znajdującemu się na wyjeździe służbowym zagranicą. Program HandWallet bardzo ułatwia wypełnienie sprawozdania z wyjazdu na cele podatkowe: osoba podróżująca wypełnia wszystkie wydatki w czasie rzeczywistym, z zachowaniem właściwego podziału na kategorie i zgodnie ze z góry określonymi zasadami. W każdym momencie jest ona świadoma ile pieniędzy wydała i na co, oraz może uaktualnić komputer lub powiadomić księgowego firmy w czasie swojej podróży. HandWallet Business umożliwia cieszyć się wszystkimi zaletami jego młodszego rodzeństwa i dodatkowo wprowadzać pokwitowania lub numery autoryzacji, zawartość procentową faktur i podatków dla każdego wydarzenia. Przedstawiciel firmy posługujący się HandWallet jest w stanie, jeszcze podczas pobytu zagranicą, wprowadzić wydatki w obcej walucie i zobaczyć przyrost w złotówkach lub euro! Co więcej, może on zobaczyć wydatki i przychody dokonane w złotówkach lub euro w walucie lokalnej i w ten sposób łatwo porównać ceny.