Nasze finansowe poczynania są nieustannie napędzane przez dwie przeciwstawne siły: pragnienie robienia zakupów i wydawania pieniędzy z jednej strony oraz strach przed wydaniem wszystkich pieniędzy z drugiej strony.

HandWallet pozwoli ci lepiej poznać twoje skłonności do wydawania pieniędzy, umożliwi ich zrozumienie i zapewni równowagę tych dwóch sił. Dzięki temu programowi będziesz wiedział ile pieniędzy masz do dyspozycji, a swoimi wydatkami będziesz zarządzał w bardziej efektywny sposób.. W rezultacie powyższego, w twoim portfelu pozostanie więcej pieniędzy.

Być może nie przyniesie ci to szczęścia (wierzymy, że szczęście jest sprawą indywidualną i z pewnością nie zależy wyłącznie od rzeczy materialnych), ale przynajmniej dostarczy ci więcej zadowolenia z wydawania pieniędzy i zapewni więcej czasu na przyjemniejsze rzeczy niż wykłócanie się z przedstawicielem banku.

Pokusa robienia zakupów . . .

Nieustająca potrzeba wydawania pieniędzy jest łatwa do zrozumienia. Leży ona u podstaw świata dobrobytu w którym żyjemy, atakowani ze wszystkich stron wielką ilością reklam, kóre przytłaczają nas swoją różnorodnością i natarczywością oraz wystawiają na pokusę robienia zakupów.

Pierwszym krokiem jest zrozumienie pokusy a nie jej odrzucenie. Pokusa robienia zakupów jest zarówno naturalna jak i dobra. Dowodzi, że coś jest ważne dla ciebie i przyciąga twoją uwagę. Możesz być komputerowym maniakiem, który zawsze musi mieć najnowszy model komputera, który właśnie się ukazał w sprzedaży lub przebojowym małolatem, który nie może żyć bez jakiegoś modnego ciuchu, który aktualnie jest na topie. Możesz też być miłośnikiem dobrych win, lub zbieraczem kapsli od piwa.....
Pokusa dopadnie cię w najmniej oczekiwanej chwili, posługując się takimi słowami jak: “Muszę to mieć”, “ To jest dokładnie to, czego szukałem”. Ponadto zawsze znajdziesz usprawiedliwienie dla swojej pokusy używając takich zwrotów jak: “Właśnie otrzymałem pieniądze”, “Stać mnie na to”, “Oszczędzałem cały zeszły miesiąc i teraz zasługuję, by to kupić”.

Strach przed wydaniem wszystkich pieniędzy

Jest on również zrozumiały. Wywodzi się on z tego samego świata dobrobytu, tej samej kultury Zachodu, tych samych reklam, sprzedaży ratalnej i innych wyszukanych metod sprzedaży. Dawniej, nasze życie było mniej skomplikowane. Dzisiaj żyjemy w otoczeniu abstrakcyjnych i nie zawsze zrozumiałych pojęć, jak: kredyt, oprocentowanie, debet, fundusz, które często wprowadzają nas w zakłopotanie.Kiedy już zrozumieliśmy co nas pcha do robienia zakupów, drugim krokiem jest zrozumienie lęku przed wyzbyciem się wszystkich pieniędzy a nie odrzucanie go. . Ten strach jest realny. Pieniądze zawsze kiedyś się skończą: nie ma znaczenia jak wiele zakupów zapłaciłeś kartą debetową, one wszystkie kiedyś będą musiały być spłacone. Nie ma znaczenia jak dużą pożyczkę otrzymałeś, twoja sytuacja (jeśli tego nie zmienisz) jest jeszcze bardziej skomplikowana, ponieważ teraz oprócz codziennych wydatków masz jeszcze do spłacenia pożyczkę....
To nie ma znaczenia jak wielkie są twoje dochody – dopóki twoje wydatki i poziom życia są mniej więcej w zgodzie z nimi. Również nie ma znaczenia jaki jest twój status i do jakiego poziomu życia jesteś przyzwyczajony – zawsze będzie towarzyszyć ci to samo uczucie tylko w odniesieniu do innych rzeczy i innych kwot..

Co powinieneś zrobić? Program HandWallet jest odpowiedzią!

Zwiększ ilość pieniędzy -
Wykrywając wszystkie błędy, podwójne płatności i nielegalne transakcje, kóre mogą mieć miejsce przy użyciu naszej karty kredytowej.
- Używając odpowiedniego sposobu płatności dla każdej operacji.
- Nadzorując wszystkich, którzy są nam winni pieniądze. Może to być zwrot kosztów podróży przez twojego pracodawcę, zwrot pieniędzy za błędny rachunek telefoniczny lub po prostu pieniądze, które pożyczyłeś komuś.
- Rezygnując z wydatków, które przerastają nasze możliwości.
- Odkładając wydatki, kóre w obecnej chwili mogą spowodować zachwianie naszego bilansu płatniczego (pozbawiając nas przy tym czerpania przyjemności z dokonanch zakupów).

Robię to wszystko. Do czego jest mi potrzebny program HandWallet?
Jest jeden mały szczegół, o którym nie pomyślałeś. Firma Media Vision zatrudnia sztab ekspertów w celu obniżenia twoich kosztów związanych z wydawaniem pieniędzy oraz przeprowadzenia za ciebie skomplikowanych obliczeń (takich jak odsetki, opłaty, kursy wymiany), które mogą wpłynąć na twoją decyzję. Ponadto firma gromadzi porady finansowe z całego świata i umożliwia ci bezpłatny do nich dostęp. Nie jesteś sam . . . oddaliśmy do twojej dyspozycji profesjonalne narzędzie, które dokładnie i wiernie przedstawi ci twoją aktualną sytuację finansową.

Czy to znaczy, że od teraz będę musiał wpisywać każdy wydany grosz do mojego komputera kieszonkowego?
Oczywiście, że nie. Niewielkie wydatki, które się nie powtarzają często są zazwyczaj nieistotne dla całokształtu wydatków i nie spowodują wielkich zmian w twoim budżecie. Decyzję, co wpisywać, a co nie, pozostawiamy tobie.
Powiem więcej, większość wydatków zostanie pobrana bezpośrednio z banku za pomocą połączenia Internetowego i jedyne, co pozostaje ci zrobić, to zatwierdzić je i przypisać do odpowiedniej kategorii. Ta czynność zajmie ci kilka minut każdego miesiąca i zastąpi przeglądanie wyciągów bankowych otrzymywanych pocztą. .