מהו הממשק של HandWallet למפתחים?

ל- HandWallet ממשק חופשי למפתחים אשר משמש להוריד נתונים ממוסדות פיננסיים כגון בנקים וחברות אשראי. הממשק מבוסס על JavaScript ומאפשר למפתחים להיכנס בקלות לאתר הבנק, לשלוף את המידע הרלוונטי ולהכניס אותו לאפליקציית HandWallet. ניתן להשתמש בממשק לצרכים אישיים (הבאת מידע מהבנק שלך) וכן ניתן להרויח כסף על ידי שיתוף העבודה שלך עם שאר משתמשי האפליקציה.

כיצד ניתן להרויח מהממשק של HandWallet?

לאחר שפיתחתם חיבור לאחד המוסדות הפיננסיים ניתן לשתף את החיבור עם שאר משתמשי אפליקציית HandWallet ולתת להם לעשות בו שימוש. בתמורה לעבודה שהשקעתם תקבלו 100 אחוזים מהרווחים בשטח הפירסום המופיע במסך הסינכרון. בנוסף תקבלות 100 אחוזים מהרווחים משטח הפירסום המופיע בדף החשבון, וזאת אפילו אם המשתמש לא מסנכרן את חשבונו באופן קבוע. הפירסומות באפליקציה מגיעות מ- Admob. המדיניות שלנו היא לא לפרסם הימורים משום סוג ולא תוכן למבוגרים.

מדוע אינכם כותבים את כל החיבורים למוסדות הפיננסיים בעצמכם?

יש קרוב ל- 30,000 מוסדות פיננסיים ברחבי העולם. על מנת לכתוב את החיבור יש צורך להחזיק לפחות חשבון פעיל אחד בכל בנק או חברת אשראי כזו.

בכמה עבודה מדובר וכמה אני צפוי להרוויח כל חודש?

כתיבת קטע קוד המתחבר לבנק או לחברת אשראי ושואב נתונים אינו דבר מורכב, אבל בהחלט לוקח מספר שעות. על מנת לכתוב את החיבור בצורה נכונה יש לתת תשומת לב לכל מקרי הקצה.
לגבי הרווחים-
הרווח תלוי בגורמים רבים כגון המדינה שבה פעיל הבנק ועד כמה הבנק פופולרי. בדרך כלל, לא תדרשו לעבודה רבה מדי כדי לכתוב את החיבור, אבל גם אינכם צפויים להתעשר. מרגע שמשתמש מתחיל לעבוד עם החיבור שיצרתם הוא בדרך כלל ימשיך לעשות זאת באופן יום יומי תקופה ארוכה. לפיכך רווחים שלכם צפויים לגדול עם הזמן. הרווח מכל משתמש חדש צפוי להיות לפחות מספר דולרים בחודש.

איך להתחיל?

יש להוריד את המדריך שלנו למפתחים ועורך טקסט. ה- Notepad++ יהיה מצויין למשימה. אין צורך בסביבת פיתוח או כלי פיתוח אחרים. הממשק למפתחים הוא חינמי לחלוטין: אין דמי רישום, אין דמי הקמה ואין תשלום חודשי. כדי להבין איך לעבור עם הממשק מומלץ להריץ את הדמו הכלול במדריך.