תלמידי תיכוןHandWallet Basic נמצאת בשימוש תלמידי תיכון רבים המנהלים "דמי כיס" או עובדים בעבודות מזדמנות. התלמידים שהורידו ומשתמשים בתוכנה מתלהבים בעיקר מהממשק הנוח והברור (בעברית) ומהאפשרות להכניס קטגוריות אישיות.

סטודנטיםתוכנת HandWallet Basic פופולרית ביותר בקרב חיילים וסטודנטים, אשר מנהלים תקציב "לחוץ" ונדרשים לניהול הדוק של הוצאות והכנסות. אלפי סטודנטים בכל רחבי העולם כבר הורידו את HandWallet ומזינים לתוכה נתונים באופן קבוע. אנו מקבלים מכתבים ופניות רבות מדי חודש מסטודנטים המבקשים התאמות ותוספות ייחודיות לאורח החיים הסטודנטיאלי: מגורים בשותפות, פריסת תשלומי שכר לימוד, מילגות, הנחות ועוד.

משפחות

הצורך לחסוך ולנהל בצורה נבונה את האספקטים הפיננסיים של משפחה חשוב בימים אילו מתמיד. מסתבר שתכנון כלכלי של משפחה ממוצעת הינו מורכב ואיננו שונה מהותית מניהול עסק: למשפחה יש הוצאות קבועות ומזדמנות על דברים שונים והכנסות קבועות ומזדמנות ממספר מקורות. הדברים מסתבכים עוד יותר שכן מרבית המשפחות מחזיקות מספר חשבונות בנק ומספר כרטיסי אשראי, וההוצאות וההכנסות מבוצעות על ידי כל בני המשפחה.
אלפי משפחות כבר בחרו ב- HandWallet כתוכנת חובה בניהול הפיננסי המשפחתי. רבים דיווחו כבר לאחר תקופה קצרה של שימוש בתוכנה על שיפור בתיפקוד הכלכלי: שליטה על חשבונות הבנק, גילוי טעויות בחיובים, סוף להפתעות ביום חיוב כרטיסי האשראי, הימנעות או צמצום משיכת היתר ויכולת טובה יותר להתמקד בסעיפים "זוללי" התקציב.

מטיילים ושוהים בחו"לHandWallet Pro הינו כלי חובה למטיילים ולשוהים בחו"ל. בעזרת HandWallet ניתן לדעת בכל רגע נתון כמה הוצאת על לינה, אוכל או כניסה לאתרים, גם אם עוברים ממדינה למדינה ! תוכל לראות את כל הוצאותיך בשקלים, בלי צורך ליגע את עצמך בהמרות שער ובלי צורך לזכור מה היה השער בכל תקופה של המסע. אם יוצאים מספר שותפים לטיול, ניתן לבצע את כל ההתחשבנות בין השותפים בעזרת HandWallet Pro.

עצמאיים ובעלי עסקים קטנים

עצמאים ובעלי עסקים זעירים משתמשים ב- HandWallet לצרכים שונים, החל ממעקב אחר פעילות מסויימת בעסק ועד ניהול הוצאות והכנסות מלא.
בעזרת HandWallet ניתן לדעת בכל שלב בכמה נקנתה או נמכרה סחורה בעבר ולמי. ניתן להשוות מחירים הנקובים במטבעות שונים ולבחור את האופציה העדיפה כאשר יש כמה אפשרויות לרכוש סחורה. ניתן לדעת מהו תזרים המזומנים הצפוי, ולפי מידע זה לתזמן תשלומים דחויים. HandWallet מלמדת אותך מה עיקר הכנסותיך בתקופה ועל מה בעיקר אתה מוציא. HandWallet מראה מתי כדאי להעביר כסף בין חשבונות הבנק ומתי כדאי לקחת הלוואה ובאיזו פריסה. ניתן לשחק עם פרמטרים שונים של כל אירוע ואירוע כגון גובה הריבית, מספר התשלומים, אחוז ההצמדה וכו' וכך למצוא את אופציה התשלום העדיפה. והחשוב מכל - נתוני העסק שבחרת להזין איתך על מחשבון כף היד בכל מקום - בעסק עצמו, בבית, במשא ומתן עם היבואן ובחו"ל כשאתה בוחן מוצרים חדשים.

חברות גדולות

HandWallet Business נותנת את הפתרון המושלם לנציג חברה הנמצא בנסיעה עסקית בחו"ל. תוכנת HandWallet מקלה רבות על מילוי דוח הנסיעה לצרכי מס: הנוסע ממלא בזמן אמת את כל ההוצאות בחלוקה נכונה לקטגוריות ועל פי כללים שהוגדרו מראש. הוא יודע בכל שלב כמה הוציא ועל מה, ויכול לעדכן את החשב או רואה החשבון בחברה עוד במהלך הנסיעה. HandWallet Business מאפשרת להנות מכל יתרונות אחיה הצעירים, ובנוסף להזין לכל אירוע גם את מספרי הקבלה או האסמכתא, החשבונית ואחוז המס (אם רלוונטי). נציג חברה המצוייד ב- HandWallet יכול בעודו בחו"ל להכניס הוצאות במטבע זר ולראות את העלויות בשקלים! יתרה מזו, הוא יכול לראות הוצאות או הכנסות שהתבצעו בשקלים במטבע המקומי וכך להשוות בקלות מחירים.