HandWallet.com gizliliğinizi korumaya adanmış bir politika izler.

HandWallet Gider Yöneticisi uygulaması:
Veriler sadece kullanıcının cihazında saklanır. HandWallet herhangi bir şekilde kişisel verileri toplamaz, ki zaten kişisel verilere erişimi mevcut değildir.
Kullanıcı kendi verilerini yedeklemekten kendisi sorumludur.
Kullanıcı eğer isterse verilerini kişisel cloud hesaplarıyla (Dropbox, Google Drive vb.) eşzamanlayabilir. HandWallet'ın bu verilere de erişimi yoktur.
Eğer HandWallet uygulamasını bankanızla bağlantılı hale getirmeyi tercih ederseniz, bağlantı sadece cihazınızla veri sağlayıcı arasında kurulur ve bu veriler HandWallet sunucularından geçmez.
HandWallet uygulamanın genel kullanım istatistiklerini derlemek için "Google Analytics" kullanır. Bu veriler hiç bir zaman kişisel bilgiler içermez.

HandWallet uygulaması kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumaya odaklı bir politika izler. Kullanıcılarımıza uygulamayı kullanmaya başlarken bir şifre belirlemelerini öneririz. Bu şifre de diğer her kişisel veri gibi sadece kullanıcının cihazında saklanır.

HandWallet internet sayfası:
Bize kişisel bilgilerinizi vermeden sitemizdeki çoğu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Fakat bazen talep ettiğiniz hizmetleri sizlere sunabilmemiz için bilgiye ihtiyaç duyuyoruz. Bu gizlilik bildirgesi bahsedilen durumlardaki veri toplamayı ve kullanmayı açıklıyor.

HandWallet.com kullanıcılarına e-posta adreslerini sorabilir. Ziyaretçilerimizden aldığımız e-posta adresleri üçüncü kişlere satılmaz veya paylaşılmaz. Toplanan tüm bilgiler sadece dahili amaçlar için kullanılır.

HandWallet.com ayrıca bilgisayar donanımınız ve yazılımınız hakkında belirli bilgiler toplar. Bu bilgiler şunları içerebilir: IP adresi, tarayıcı türü, işletim sistemi, alan adı, erişim zamanları ve sitemize yönlendiren web adresleri. Bu bilgiler HandWallet.com adresinin kullanımına dair bilgiler sağlamakla birlikte, hizmetin devamlılığını ve kalitesini sağlama amaçlı kullanılır. Bu veriler asla kişisel verilerle eşleştirilmez.
HandWallet.com ayrıca kullanıcıların Handwallet.com adresinde hangi sayfaları ziyaret ettiği bilgisini de toplar. Bu ziyaret verileri de asla kişisel bilgilerle eşleştirilmez.

HandWallet uygulaması kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumaya odaklı bir politika izler. Kişisel bilgilerinizi ifşa olmaktan veya izinsiz erişimden koruma amaçlı çeşitli güvenlik teknolojileri ve prosedürleri kullanıyoruz.

Gizlilik ilkelerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, destek hattımıza buradan ulaşabilirsiniz.