Handwallet Gider Yöneticisini kimler kullanır?

Lise öğrencileriHandWallet kendi cep harçlığını idare etmeye çalışan veya part-time iş sahibi bir çok lise öğrencisi tarafından kullanılmaktadır. Uygulamayı indiren ve kullanan öğrenciler, kullanımı kolay ve açık arayüzden ve kişisel kategori ekleme seçeneklerinden son derece memnun.

Üniversite öğrencileriHandwallet yazılımı en çok "kısıtlı" bütçelerini idare etmek zorunda olan ve bu yüzden gelir-giderlerini sıkı bir şekilde denetlemeye ihtiyaç duyan öğrenciler arasında popüler. Tüm dünyada binlerce öğrenci çoktan Handwallet'ı indirdi ve düzenli olarak kullanıyor. Her ay, öğrenci yaşam tarzına yönelik ortak ödemeler, üniversite ücretlerinin takibi, burslar, indirimler, vb. gibi özel modifikasyonlar ve eklentiler talep eden öğrencilerden pek çok mektup ve öneri alıyoruz.

Aileler

Tasarruf ihtiyacı ve bir ailenin tüm finansal işlemlerini akıllıca yönetme ihtiyacı günümüzde hiç olmadığı kadar önemli. Açık bir şekilde görülüyor ki, ortalama bir ailenin finansal planlaması kompleks ve özünde bir işletmenin yönetiminden farklı değil: bir ailenin farklı alanlarda daimi/daimi olmayan gelir ve masrafları var. Buna ek olarak bir ailede birden fazla banka hesabı ve kredi kartı olduğunu, ailenin farklı bireylerinin aile bütçesine katkı yaptığını ve harcamaların aile bireyleri arasında dağıldığını göz önünde bulundurduğumuzda işler daha da karışıyor. Binlerce aile, ailenin finansal yönetimini kontrol etme amacıyla çoktan Handwallet'ı seçti bile. Sadece kısa süreli kullanımdan sonra bile bir çok kullanıcı finansal durumlarının daha iyiye gittiğini, banka hesaplarını daha iyi kontrol ettiklerini, ödemelerindeki hatalı işlemleri daha rahat fark ettiklerini ve kredi kartı ekstresiyle karşı karşıya geldiklerinde artık kötü sürprizler yaşamadıklarını bildirdi. Artık onlar borçlanmayı azaltabiliyor, hatta önüne geçebiliyor ve bütçelerini tüketen harcamalara daha iyi odaklanabiliyorlar.

Seyahat edenler ve yurtdışında kalanlarHandwallet Pro seyahet edenler ve yurtdışında yaşayanlar için vazgeçilmez bir araç. Handwallet kullanarak konaklama ücretleri, gıda masrafları veya müze vb. yerlere giriş ücretlerinin bütçenizde toplam ne kadar yer tuttuğunu seyahatiniz esnasında bile her an görüntüleyebilirsiniz. Tüm masraflarınızı Amerikan Doları olarak görüntüleyebilir; böylece döviz kuru, paranızı çevirdiğiniz anlardaki ve seyahatiniz boyuncaki döviz kurları gibi hesaplamalardan kurtulabilirsiniz. Eğer seyahatinizde birden fazla yolcu varsa, tüm katılımcılar arasındaki hesaplamalar da Handwallet Pro yardımıyla düzenlenebilir.

Küçük işletmeler ve kendi işine sahip olanlar

Küçük işletme sahipleri için ve kendi işine sahip olanlar için Handwallet, işletmenin belirli aktivitelerinin denetlenmesinden gelir ve giderlerin total yönetimine kadar çeşitli kullanım alanlarına sahip. HandWallet kullanarak her aşamada, hangi ürün ne kadara alındı, ne zaman ve kime ne kadar satıldı gibi bilgilere ulaşmak mümkün. Farklı para birimlerinde verilen fiyatları kıyaslamak ve ürün alımı için farklı seçenekler arasından en karlısını seçebilmek mümkün. Bu bilgiye dayanarak gelecekteki tahmini nakit akışı hesaplanabilir ve geciktirilmiş ödemeler planlanabilir. HandWallet size belirli zaman aralıklarında ana gelir ve gider kalemlerinizi gösterir. HandWallet size bankalar arasında para transferi için en uygun zamanı, ne zaman kredi çekmenin karlı olacağını ve krediyi nasıl bölmeniz gerektiğini söyler. Her işlemin faiz oranı, taksit sayısı, kar oranı, vb. gibi parametreleriyle oynayıp en verimli ödeme planını çıkarmak mümkün. En önemlisi sisteme yüklediğiniz tüm iş verileriniz işyerinizde, evde, önemli bir ithalatçı firma ile mülakat esnasında veya yurtdışında yeni ürünler incelerken, kısacası her yerde avuçiçi cihazınızda sizinle.

Büyük Firmalar

HandWallet Business yurtdışında şirketi temsilen bulunan bir çalışan için eksiksiz çözümler sunar. HandWallet yazılımı, vergi amaçlı doldurulan seyahat raporunun hazırlanmasını kolaylaştırır: seyahat eden kimse tüm masrafları gerçek zamanlı olarak doğru kategoriler altında ve belirli kurallar çerçevesinde kaydedebilir. Böylece herhangi bir evrede neye ne kadar harcadığını bilebilir ve bilgisayarı veya şirketin muhasebe bölümüne güncel bilgiler aktarabilir. HandWallet Business size diğer versiyonların sunduğu tüm avantajların tadını çıkarma imkanı verir, ek olarak her işleme fatura veya onay numarası, vergi yüzdesi vb. gibi bilgiler eklemenize olanak tanır. HandWallet kullanan bir şirket temsilcisi yurtdışında olduğu sırada da, yabancı bir para biriminden gider bilgisi girebilir ve Dolar ve Euro kurlarındaki değişiklikleri izleyebilir! Ek olarak Dolar veya Euro türünden tüm gelir ve giderleri yerel para birimi türünden görebilir ve miktarları kolaylıkla karşılaştırabilir.