Keskkooli õpilasedHandWalletit kasutavad paljud keskkooliõpilased, kes haldavad oma "taskuraha" või kellel on vaba aja töökoht. Need õpilased, kes on programmi alla laadinud ja kasutanud, tunnevad heameelt selge ja hõlpsasti kasutatava liidese ning isiklike kategooriate kasutuselevõtu võimaluste üle.

ÜliõpilasedHandWallet-i tarkvara on kõige populaarsem õpilaste seas, kes peavad haldama "kitsast" eelarvet ja pidama ranget režiimi oma sissetulekute ja kulude üle. Tuhanded õpilased üle kogu maailma on juba HandWallet-i alla laadinud ja varustavad seda regulaarselt andmetega. Saame iga kuu palju kirju ja soovitusi õpilastelt, kes soovivad erilisi muudatusi ja täiendusi üliõpilaste elustiili, ühismajutuse, ülikoolilõivude, stipendiumite, allahindluste jms osas.

Perekonnad

Vajadus säästa ja targalt hallata pere rahalisi aspekte on tänapäeval olulisem kui kunagi varem. Selgub, et keskmise pere finantsplaneerimine on keerukas ega erine oluliselt ettevõtte haldamisest: perel on püsivaid ja juhuslikke kulutusi erinevate asjade jaoks ning püsivaid ja juhuslikke sissetulekuid mitmest allikast. Asjad muutuvad veelgi keerulisemaks, sest enamik peredest omavad mitut pangakontot ja mitut krediitkaarti ning sissetulekuid ja kulusid teostavad kõik pereliikmed. Tuhanded pered on juba valinud HandWallet-i pere finantshaldamise tähtsaks programmiks. Pärast lühikest kasutusperioodi on paljud inimesed juba teatanud, et nad on parandanud oma finantstulemusi, omavad paremat kontrolli oma pangakontode üle, avastavad oma deebetis vigu ega ole enam oma krediitkaartide deebetpäeval halvasti üllatunud. Nüüd on neil võimalik vältida või vähendada arvelduskrediiti ning neil on parem võime keskenduda asjadele, mis eelarvet "kulutavad".

Reisijad ja välismaal viibijadHandWallet Pro on asendamatu tööriist reisijatele ja neile, kes viibivad välismaal. HandWalleti abil saate teada, kui suur on majutuse, toidu või objektidele sissepääsu kulude kogusumma igal ajahetkel, isegi kui reisite riigist riiki. Saate vaadata kõiki oma kulusid dollarites, ilma et peaksite vaeva nägema ümberarvestuskurssidega ja ilma, et peaksite meeles pidama, mis kurss iga reisiperioodi kohta oli. Kui reisile läheb koos mitu reisijat, saab HandWallet Pro abil välja arvutada kogu osalejatevahelise arvestuse.

Füüsilisest isikust ettevõtjad ja väikeettevõtete omanikud

Füüsilisest isikust ettevõtjatele ja väikeettevõtete omanikele on HandWallet kasulik erinevatel eesmärkidel, alates ettevõtte teatud spetsiifiliste tegevuste järelevalvest kuni kulude ja sissetulekute täieliku haldamiseni. HandWallet-i abil on võimalik igas etapis teada, mis hinnaga kaupa varem osteti või müüdi ja kellele. Erinevates valuutades antud hindu on võimalik võrrelda ja valida endale sobivaim variant, kui kauba ostmiseks on avatud erinevad valikud. Eeldatavat rahavoogu on võimalik ette teada ja selle info järgi saab planeerida maksete hilinemist. HandWallet õpetab teile, millised on teie peamised sissetulekud teatud perioodil ja millised on teie peamised kulud. HandWallet näitab, millal tasub raha pangakontode vahel kanda ja millal on kasulik laenu võtta ning kuidas seda ajastada. Iga sündmuse puhul on võimalik mängida erinevate parameetritega nagu intressitase, maksete arv, sidumisprotsent jne ning seeläbi leida endale sobivaim makseviis. Mis kõige tähtsam - äriandmed, mille olete valinud süsteemi sisestama, on teie peopesaarvutis kõikjal kaasas - teie ettevõttes endas, kodus, läbirääkimistel maaletoojaga ja välismaal viibides ning uusi tooteid uurimas.

Suured ettevõtted

HandWallet Business pakub terviklahendust ettevõtte esindajale, kes on välislähetuses. HandWallet-i programm hõlbustab oluliselt maksustamise eesmärgil reisiaruande täitmist: reisija täidab kõik kulud reaalajas õige jaotusega kategooriatesse ja vastavalt eelnevalt määratletud reeglitele. Ta saab igal etapil teada, kui palju ja millele on kulutanud ning saab oma teekonna jooksul arvutit või ettevõtte raamatupidajat värskendada. HandWallet Business võimaldab teil nautida kõiki oma nooremate vendade eeliseid ning lisaks sisestada iga sündmuse kohta kviitungi või volituse numbrid, arve ja maksuprotsendi (kui see on asjakohane). HandWalletiga varustatud ettevõtte esindaja saab välismaal viibides sisestada kulud välisvaluutas ja vaadata tõusu dollarites või eurodes! Lisaks saab ta näha kulusid ja sissetulekuid, mis tehti dollarites või eurodes kohalikus valuutas, ning seega hõlpsasti hindu võrrelda.