Mūsų elgesys su finansais yra nuolatos motyvuojamas dviejų tarpusavyje veikiančių jėgų: noras pirkti ir leisti pinigus, bet tuo pačiu ir baimė, kad pinigai pasibaigs.

HandWallet padės jums geriau pažinti save, suprasti ir subalansuoti tas dvi jėgas ir padės surasti geresnę pusiausvyrą tarp šių dviejų jėgų. Naudodamiesi šia progama, jūsų išlaidos taps efektyvesnė, todėl turėsite daugiau pajamų. Šių dviejų veiksmų rezultatas yra "daugiau pinigų", arba kitais žodžiais tariant, geresnė asmeninė pusiausvyra.

Nors tai ir neatneš jums laimės (mes tikime, kad laimė yra vidinis jausmas ir jis nepriklauso nuo nieko, ypatingai nuo materialių dalykų) tačiau tai leis jums dar labiau mėgautis pirkimo procesu ir sutaupys dar daugiau laiko svarbiems dalykams, o ne ginčams su jūsų banko darbuotoju.

Aistra Pirkti . . .

Amžinas poreikis leisti pinigus yra lengvai suprantamas. Jis stiebiasi iš daugybės priežasčių, kurios slypi klestinčiame pasaulyje, kuriame mes gyvename, Vakarų kultūroje, kurioje mes ir užaugome, gausybėje mus užvaldžiusių reklamų ir konkuruojančių mūsų asmenybių.

Pirmas žingsnis yra suprasti ir neneigti pirkimo pagundos. Pagunda pirkti yra teigiama ir natūraliTai įrodo, jog kažkas jums yra svarbu ir jus traukia.
Jūs galite būti išprotėjęs dėl kompiuterių (kuris "miršta" dėl galimybės žaisti su naujausiu rinkoje esančiu modeliu) ar išlaisvinti vaikiškumą (kuris "miršta" kaip nori išmėginti naujausią modernią maudymosi aprangos liniją, kuri ką tik buvo parodyta per mados kanalą). Jūs galite būti restoranų mylėtojas (mėgstantis specialų restoraną) ar vabzdžių kolekcionierius (trokštantis reto radinio) . . .
Tai pasireiškia su daugybe teiginių, tokių kaip "Man reikia tai turėti" "Tai yra būtent tai ko aš ieškojau", tačiau tai tokie teiginiai dažniausiai yra slopinami kitos jėgos: "Mes neseniai gavome pinigų", "Aš galiu tai leisti", "Mes save varžėme praeitą mėnesį, mes nusipelnėme tai įsigyti dabar".

Baimė Jog Pasibaigs Pinigai

Tai yra taip pat lengvai suprantama. Tai kyla (kaip neįtikėtina!) iš to paties klestinčio pasaulio, tos pačios Vakarų kultūros ir tų pačių reklamų, pardavimo į kreditą ir įmantrių pardavimo metodų.
Kadaise, kai pragyvendavome iš žemės ūkio, mes tiksliai žinojome ką turime. Šiandien mes esame priversti susidurti su abstrakčiomis ir painiomis frazėmis: kreditas, palūkanos, perviršis, lėšos, ryšiai... ir tai tik klaidina ar net gi sukelia spaudimą.

Kai tik suprasime impulsą pirkti, sekantis žingsnis yra suprasti baimę, kad pinigai pasibaigs, ir jos neneigti. Ši baimė yra tikroviška.Galų gale pinigai yra baigtinis dalykas: nesvarbu kiek mokėjimų jūs galite sau leisti, jie vis tiek visi turės būti apmokėti.Visai nesvarbu kokią paskolą gavote, jūsų dabartinė situacija (jei nieko nepakeisite) yra dar sudėtingesnė nes greta kasdieninių išlaidų, jūs turėsite grąžinti ir paskolą . . .
Visai nesvarbu kokios yra jūsų pajamos - jūsų pajamos ir gyvenimo lygis yra daugiau ar mažiau susijęs. Taip pat visiškai nesvarbu koks yra jūsų statusas ar kur jūs esate įsikūrę - jus visuomet lydės tie patys jausmai apie skirtingus dalykus ir skirtingas sumas.

Ką Jums Daryti? HandWallet

Leidžia padidinti pinigų sumas -
Surandant visas klaidas, pasikartojančius mokėjimus ir apgaules, kurios gali būti atliktos kreditinėse kortelėse.
Sulaikant tas išlaidas, kurios yra pripažystamos kaip per brangios ir neteikia mums pasitenkinimo.

Aš jau vistiek tai darau. kodėl man reikia HandWallet?
Galbūt. Bet jums tenka sunkiai ties tuo dirbti. Ir jūs kovojate pats su savimi. Kitais žodžiais tariant, jūs neesate objektyvus, dėl to, kad jūsų viduje kovoja minėtos dvi skirtingos jėgos.

Ar tai reiškia, kad dabar turėsiu įvedinėti į aplikaciją kiekvieną išleistą centą?
Žinoma ne. Smulkios išlaidos, kurios nesikaupia (verta bent jau iš pradžių jas patikrinti) įprastai nėra reikšmingos ir jos negalė padėti ženkliai sutaupyti. Jums spręsti, ką įvesti, o ko ne.
Dauguma išlaidų bus tiesiogiai įkeltos iš įvairių bankų ir kreditinių kortelių Internetinių tinklapių, ir viskas kas jums liks padaryti tai tiesiog priskirti jas tam tikrai kategorijai (jei to norite). Šis veiksmas trunka tik kelias minutes per mėnesį ir jis atstoja paštu gaunamų duomenų vartymą, kurį atliekate bet kokiu atveju.